Projektowanie Graficzne i logo

Projektujemy wszystkie produkty z naszej oferty,które Państwo zamówicie u nas,lub możemy wykonać projekty osobno.
Projektujemy znaki firmowe logo

Poradnia Żywieniowa

Ulotka dla poradniżywieniowej

Fotowoltaika

Ulotka dla fotowoltaiki

Fotowoltaika

Ulotka dla fotowoltaiki

Wykonane przez nas loga :

Wykonane przez nas grafiki:

Dominika Zamara

Miałem zaszczyt wykonać grafikę dla Pani  Dominiki Zamary polskiej sopranistki mieszkającej na stałe we Włoszech, a występującej na całym świecie.
Dominika Zamara, to polska śpiewaczka operowa. Występuje na scenach najsłynniejszych teatrów operowych w Europie,Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Laureatka wielu nagród, otrzymała m.in. nagrodę Cartagine 2.0 w Palazzo w Palazzo Campidoglio za osiagniecia artystyczne w kategorii Muzyka - Sopran.
Tu profil na FB

Dominika Zamara

Grafika na Instagram

Paweł Cwynar

Grafika wykonana dla pisarza Pawła Cwynara
Tu profil na FB

Tomasz Trzciński

Miałem zaszczyt wykonać grafikę dla Pana Tomasza Trzcińskiego bardzo znanego światowej sławy cenionego muzyka pianisty,dyrygenta,kompozytora,
aranżera kameralisty-akompaniatora oraz improwizatora.
Tu profil na FB

Magdalena Buczkowska (Marchewka)

Miałem zaszczyt wykonać grafikę dla Pani Magdaleny Buczkowskiej (Marchewki) Magdalena Marchewka jest artystką Opery Wrocławskiej i Prezesem Fundacji Promocji i Rozwoju Sztuki „Soprano”. Występowała na scenach m.in. Opery Krakowskiej, Teatru Muzycznego w Łodzi i Teatru Movimento w Czechowicach-Dziedzicach, w partiach Hrabiny (Wesele Figara), Adiny (Napój miłosny), Księżniczki Mi (Kraina Uśmiechu), Rozyny (Cyrulik Sewilski) czy Frasquity (Carmen).

Jest laureatką nagród i stypendiów artystycznych, absolwentką studiów wokalno-aktorskich w Akademii Muzycznej w Krakowie (w klasie śpiewu dr Marka Rzepki), Akademii Muzycznej w Łodzi (w klasie śpiewu prof. Beaty Zawadzkiej-Kłos) oraz Szkoły Muzycznej w Legnicy (w klasie śpiewu mgr Agnieszki Justyny Szumiło).
Tu profil na FB

Magdalena Buczkowska (Marchewka)

Mariola Sternahl 

Pisarka. Z wykształcenia tłumacz języka niemieckiego, studiowała również psychologię stosowaną. Członek kandydat Stowarzyszenia Tłumaczy Literatury. Przekładem z języka niemieckiego zajmuje się od 25 lat. Na rynku książki zadebiutowała tłumaczeniem wielowątkowej powieści historycznej Dietmara Martina Apla pt. „Sonderfuehrer w Warszawie” ( 3 części w jednym woluminie 1082 strony ). Prywatnie szczęśliwa żona i matka, uwielbia gotować i piec dla swoich milusińskich, wędrować po Tatrach i zwiedzać nadmorskie tereny. Szuka tam inspiracji do kolejnych książek i wierszy.
Tu profil na FB

+48 602 291 870

Telefon

kerim@kerim.com.pl
kerimreklama@wp.pl

Kontakt email

59-220 Legnica
ul.Żwirki i Wigury 28/2

Adres

www.kerim.com.pl

Nasza strona internetowa