ZDJĘCIA OBROTOWE 360°

Wykonujemy zdjęcia obrotowe 360 3D. Zdjęcia obrotowe 360 3D to innowacyjny sposób przedstawienia produktu w Twoim sklepie internetowym, na Twojej stronie www, w Twojej prezentacji multimedialnej lub ofercie mailowej. Zdjęcie obrotowe produktu umożliwia zaprezentowanie przedmiotu z każdej strony (po przez autoobrót lub ruch myszką), pozwala przybliżyć produkt, by zobaczyć jego najmniejszy szczegół. Ułatwia zauważenie proporcji, faktury materiału, z którego jest wykonany - dostarcza wszelkich informacji na temat przedmiotu, bez konieczności czytania długich opisów.
Zdjęcie 360 możemy zrobić jak o html,gif,wideo-mp4. Zdjęcia można wstawić na swojej stronie www za pomocą za pomocą kodu html lub mp4 (opiekun Państwa strony to zrobi),można też zrobić jako plik gif i wysłać w wiadomości email.
Tu przykład takiego zdjęcia latarki i zegarka,wstawiony za pomocą kodu html.
Na prezentacji 360 można wstawić w dowolnym miejscu tzw. hot spot na jakimś fragmencie zdięcia z informacją w postaci tekstu,linku,lub mediów w postaci video,MP3 lub zdjęcia.Można też dodać w tle muzykę. A w prezentacji wideo zmienić tło na kolorowe lub jakiś obrazek.

Czy wiesz, że? "Aż 91% internautów chce oglądać produkt w widoku 360o" ( Źródło: Badania firmy Adobe "What Shoppers Want?")

GIF zdjęcie obrotowe 360

Zdjęcie obrotowe 360 latarki w postaci pliku GIF

Wideo

wideo prezentacja

WIDEO-zdjęcie obrotowe 360

Zdjęcie obrotowe 360 latarki w postaci pliku MP4 wideo