Profesjonalne Wizytówki

Wizytówka to najlepszy nośnik informacji i reklamy Twojej firmy. To także niezastąpione narzędzie komunikacji - wymiana wizytówek jest przecież stałym elementem spotkań, konferencji, różnego typu eventów. To wizytówka w znacznej mierze odpowiada za tzw. pierwsze wrażenie - warto więc o nią zadbać.
Tu można zobaczyć profesjonalne szablonu wizytówek do wykorzystania.

W naszej ofercie znajdziesz eleganckie wizytówki wykonane z wyjątkową precyzją i przy zastosowaniu najwyższej jakości druku. Nowoczesne opcje wykończenia, w tym m.in. lakier UV high gloss (podwyższony połysk), lakier UV 3D, czy też efektowne złocenie lub srebrzenie elementów graficznych sprawiają, że wizytówki prezentują się nadzwyczaj ekskluzywnie. Co więcej, proponujemy wizytówki o różnych wymiarach, zadrukowane jedno lub dwustronnie, wykonane na papierze kredowym lub na powlekanym kartonie, dzięki czemu wizytówki są sztywne i odporne na zagniecenia czy uszkodzenia.

Na wizytówkach umieszczamy oryginalne projekty naszych Klientów. Sprawnie przeprowadzimy Cię przez proces przygotowania pliku do druku. W ten sposób wygodnie i szybko otrzymasz nowoczesne, a jednocześnie eleganckie wizytówki - dokładnie takie, jakich oczekujesz.
Ekskluzywne wizytówki w najlepszej cenie
Nowoczesna wizytówka to kreatywne rozwiązania i wiele opcji dodatkowych do wyboru. Dlatego w naszej ofercie proponujemy Ci m.in.:

wizytówki w dowolnym formacie,
wizytówki standardowe proste oraz wizytówki składane (mogą pomieścić więcej treści zachowując dla odbiorcy przejrzystość)
wiercenie otworów,
wybór koloru folii METALLIC,
wybór lakieru UV,
dowolny nakład,
zróżnicowane terminy realizacji, które pozwolą dokonać Ci optymalnego wyboru także pod względem ceny.
Ekskluzywne wizytówki to rozwiązanie niezastąpione w biznesie. Sięgnij po najlepsze propozycje w tym zakresie i zamów już dziś swoje wizytówki 

BIZNES

Nasze wizytówki są dla profesjona
listów 

WIZYTÓWKI  DLA TWOJEGO BIZNESU

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Szablony Wizytówek

Profesjonalne szablony wizytówek do wykorzystania dla Klientów

www.kerim.com.pl

Nasza strona internetowa

+48 602 291 870

Telefon

kerim@kerim.com.pl
kerimreklama@wp.pl

Kontakt email

59-220 Legnica
ul.Żwirki i Wigury 28/2

Adres