WIDEOMARKETING
Obraz wart jest więcej niż tysiąc słów. 

 1. KLIKNIĘCIE PRZYCISKU PLAY i obejrzenie krótkiego filmu jest dużo prostsze i szybsze, niż przewijanie strony z tekstem. Zwłaszcza dla użytkowników urządzeń mobilnych – zawsze wybiorą oni wideo zamiast artykułu.
 2. WIADOMOŚĆ WIDEO- jest łatwo przyswajalna, ponieważ angażuje nasz wiodący zmysł – wzrok. Jeżeli chcemy, aby odbiorcy zrozumieli i zapamiętali nasz przekaz, pokażmy im go. Nie zmuszajmy ich do czytania.
 3. WIDEO POZWALA NA - budowanie trwalszych relacji z odbiorcami,ponieważ w filmach występują ludzie zwracający się bezpośrednio do widza. W rezultacie, tworzona więź jest niemalże namacalna i nie można jej porównywać z relacją budowaną z niewidzialnym autorem tekstu.
 4. WIDEO WZBUDZA EMOCJE - ludzie zawsze chętniej udostępniają treści, które wywołały u niech radość, uśmiech czy wzruszenie.
 5. WIDEO ANGAŻUJE - bardziej niż tekst. Jeżeli na stronie znajdują się materiały wideo, odbiorcy zostaną w serwisie dłużej, aby je obejrzeć. Dla wyszukiwarki Google strony, na których ludzie spędzają więcej czasu to strony zawierające treści dobrej jakości. Dzięki temu nasza strona może znaleźć się wyżej w rankingach wyszukiwania.
 6. WIDEO ZWIĘKSZA ROI -  76% badanych firm przyznało, że ich zwroty z inwestycji uległy poprawie, gdy do strategii marketingowej zaangażowano wideo.
 7. MATERIAŁY WIDEO ZWIĘKSZAJĄ KONWERSJĘ -wśród osób, które obejrzały wideo promujące produkt, 74% z nich podjęło decyzję o jego zakupie.

WIDEOMARKETING

Jak w skuteczny sposób wzmocnić wizerunek marki dzięki klipom reklamowym video?

Chcą Państwo wzmocnić swój wizerunek i zaprezentować się od jak najlepszej strony?

Spoty reklamowe to od niedawna nasza specjalność.
Teledyski,Relacje z imprez ,Filmy reklamowe,Kampanie reklamowe,Filmy dokumentalne,Intra / Animacje

Nowoczesna trendy forma reklamy

Jako wszechstronny, nowoczesny i modny środek reklamowy wzmocni Państwa wizerunek jako firmy stosującej najnowsze techniki reklamy.Są dwa rodzaje filmików.Jedne są stosowane do krótkiej prezentacji i reklamy w zwięzłej formie i trwają od kilku,kilkunastu sekund do ok,2,5 minut.Wykorzystujemy w nich Państwa materiały zdjęcia lub filmy wideo wraz z ozdobnikami w postaci przejść,parallax,glitch,efektów bokeh oraz tekstów,które mogą być animowane .Są one tańsze i krótsze.

Zastosowanie

Mogą być wykorzystane na Państwa stronie www,social mediach :Facebook,Twitter,Instagram,You Tube,Google+
itp. Mozna też je wykorzystać na ekranach telewizyjnych,telebimach,w telewizji.

Opis i rodzaje spotów

Nasze klipy reklamowe można podzielić na ; klipy z zastosowaniem efektów przejść paralaxy,bokeh,transsition.Drugi typ to mieszany z zastosowaniem postaci animacyjnych,3 avatarów,green sreena,whiteboard,sketch,kinetic,titles,glitch,splah,lenswave,flares,fast flip.Możemy też wgrać głos lektora automatycznego lub głosu nagranego z Państwa udziałem.Poniżej przedstawię przykłady,żeby zobaczyć na czym te poszczególne rodzaje polegają.

Spoty dłuższe

Drugi rodzaj to prezentacja dłuższa od kilku minut do kilkanaście. Współpracujemy z zaprzyjaznioną firma,która oferuje taką dłuższą formę.W tych filmikach mogą być umieszczane zdjęcia i materiały wideo na indywidualne życzenie i używając kamer,aparatów i dronów.Te są wyceniane indywidualnie biorąc pod uwagę długość trwania i zastosowanie.Jeżeli zdecydują się Państwo na taką formę,to prosze o kontakt.Tutaj jest specyfikacją z oferty tej firmy.

Cennik :

Intro

zł. netto                        100
 • Spot trwający do 15 sekund

Minimal

zł. netto                        200
 • Spot trwający do 30 sekund

Premium

zł. netto                       300
 • Spot trwający od 30 sekund do 3 minut

Maks

zł. netto                         400
Spot trwający powyżej 3 minut

Przejścia

Poniżej zademonstrowane są pokazane rodzaje przejść stosowane w naszych spotach reklamowych :

Green Sreen

Jedna z metod wyróżnienia się i pokazania,że firma stosuje nowoczesne i wyróżniające się metody pokazania swojej firmy,towaru,usługi,imprezy na najwyższym poziomie.
Twórz niesamowite sceny z użyciem green sreena

Moc Green Screena

Oto kilka powodów, dla których powinieneś wykorzystać w swoich prezentacjach green screen :

Zielony ekran ma możliwość interakcji z wirtualnymi elementami. Zwiększa zaangażowanie klientów i poprawia komunikację między Tobą a odbiorcami.

Zróżnicowanie ma kluczowe znaczenie w świecie biznesu. Posiadanie zielonego ekranu pozwala pokazać Twoją treść w unikalny sposób, dostosowany do Twojej firmy - jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Zielony ekran eliminuje inne wydatki na linii produkcyjnej, takie jak koszty podróży, lokalizacji i eksploatacji, uwalniając więcej pieniędzy na inne obszary działalności firmy.

To jest postać przed ...

Postać która ma być wmontowana na tle biura.Poniżej filmik z pokazaną postacią ...

To jest tło które jest pomieszczeniem biurowym ...

To jest tło biura na którym ma być nałożona postać osoby.  
Poniżej filmik z tłem użytym w scenie ...

A to po nałożeniu postaci na tło biura 

A to już końcowy efekt,postać nałożona na tło biura.Możemy Państwa nagrać i wmontować w dowolne tło,obrazek lub wideo.
Poniżej filmik z efektem po nałożeniu postaci na tło...

Klip z użyciem avatara 3D

Prezentacja z użyciem avatara 3D,animacyjnej,gestykulacyjnej postaci,mogą byc postacie damskie lub męskie.Podłożony jest głos profesjonalnego lektora,który możemy Państwu nagrać.Więcej przykładów pokazanych jest po kliknięciu w poniższy przycisk :

Klip z użyciem efektu white board

Prezentacja zefektem whiteboard czyli białej tablicy

Spot z użyciem efektu kinetic animation

Prezentacja z efektem kinetic animation

Spot z użyciem efektu glitch

Prezentacja z użyciem efektu kinetic glitch

SPOTY KRÓTSZE-
stopniowo będą powiększane zasoby.Przykłady zastosowań w różnych dziedzinach :


INTRO :


FACEBOOK,TWITTER,INSTAGRAM,YOU TUBE,GOOGLE+ :


BIURA NIERUCHOMOŚCI,DEWELOPERZY,BIURA ARCHITEKTONICZNE :


SALONY SAMOCHODOWE,DEALERZY SAMOCHODOWE,KOMISY,WYPOŻYCZALNIE SAMOCHODÓW :


HOTELE,AGROTURYSTYKA :


RESTAURACJE,BARY,KAWIARNIE,PUBY,PIZZERIE,CATERING,LODZIARNIE,CIASTKARNIE :


IMPREZY PROMOCYJNE,SPOTKANIA,EVENTY,TARGI,ZESPOŁY MUZYCZNE :


BIURA TURYSTYCZNE :


FRYZJERZY,ZAKŁADY KOSMETYCZNE,SPA,SOLARIA :


SZKOŁY,ORGANIZACJE,INSTYTUCJE :


KAMPANIE POLITYCZNE I WYBORCZE,SAMORZĄDOWE :


REKLAMA PRODUKTU,USŁUGI :


KLUBY FITNESS,SPORTOWE :


SLUBY,WESELA,STUDNIÓWKI,WIECZORY KAWALERSKIE :

 1. PAKIET  M.SMALL- Na dobry początek. W cenie pysznej kawy! Jeden operator kamery,Podstawowa postprodukcja - montaż,Podstawowa koloryzacja materiału,Lustrzanki z pełnym pakietem optycznym,Prawo do JEDNEJ darmowej poprawki,Przygotowanie scenariusza przez klienta,
 2. PAKIET  M.MEDIUM- Dla zdecydowanych i oczekujących solidnych efektów.Jeden operator kamery,Nagrania audio - wywiady itp,Profesjonalna postprodukcja - montaż,Profesjonalna koloryzacja materiału,Dron UAVO 4K - ujęcia z powietrza,Lustrzanki z pełnym pakietem optycznym,Efekty 2D / 3D,Szyny filmowe,Stabilizatory kamer,Mikrofony Røde,Oświetlenie planu zdjęciowego,Prawo do DWÓCH darmowych poprawek, Przygotowanie scenariusza przez firme w oparciu o oczekiwania klienta,
 3. PAKIET  M.ELITE-Dla chcących zrobić mocne wrażenie i zyskać wiele korzyści!Dwóch operatorów kamery,Nagrania audio - wywiady itp,Profesjonalna postprodukcja - montaż,Profesjonalna koloryzacja materiału,Dron UAVO 4K - ujęcia z powietrza,Lustrzanki z pełnym pakietem optycznym,Efekty 2D / 3D,Szyny filmowe,Stabilizatory kamer,Mikrofony Røde,Kran filmowy,Oświetlenie planu zdjęciowego,Prawo do TRZECH darmowych poprawek,Przygotowanie scenariusza przez firme w oparciu o oczekiwania klienta,Przygotowanie storyboard’u,
Adres

Agencja Reklamowa Kerim
Mirosław Kaczkowski
59-229 Legnica                    
ul.Żwirki i Wigury 28/2
Poland

Dane kontaktowe :

email:kerimreklama@wp.pl
           kerim@kerim.com.pl 
tel.: +48 602 291 870
       +48 76  86 284 21                   
www.kerim.com.pl

NIP 691-020-66-58


">