Projektor reklamowy

Małe poręczne urządzenie służące do projekcji symboli na powierzchniach. Znajdujący się w środku wzór (Gobo) może zostać wymieniony i projektor świetnie się sprawdzi np. jako reklama firmy, sklepu czy produktu. Logo można przygotować we własnym zakresie drukując je na przezroczystej folii do drukarek laserowych,lub zasostować szklane o większej trwałości.Istnieje możliwość regulacji ostrości projektowanego symbolu i dostosowywania do odległości na jaką chcemy go wyświetlić. Projekcja jest dostępna w trybie statycznym albo dynamicznym (obrót).
Małe poręczne urządzenie służące do projekcji symboli na powierzchniach. Znajdujący się w środku wzór (Gobo) może zostać wymieniony i projektor świetnie się sprawdzi np. jako reklama firmy, sklepu czy produktu. Logo można przygotować we własnym zakresie drukując je na przezroczystej folii do drukarek laserowych. Istnieje możliwość regulacji ostrości projektowanego symbolu i dostosowywania do odległości na jaką chcemy go wyświetlić. Projekcja jest dostępna w trybie statycznym albo dynamicznym (obrót).

Oto przykład zastosowania.Dwa projektory wykonane dla Nieruchomości Sp. z o.o. w Legnicy.Za mocowane na zewnątrz.Warunkiem zastosowania na zewnątrz jest zakrycie projektora daszkiem chroniącym przed warunkami atmosferycznymi :

+48 602 291 870

Telefon

kerim@kerim.com.pl
kerimreklama@wp.pl

Kontakt email

59-220 Legnica
ul.Żwirki i Wigury 28/2

Adres

www.kerim.com.pl

Nasza strona internetowa